Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×

Rekrutacja

W tym dziale możesz napisać podanie na jedno ze stanowisk na naszym forum. Chcesz nam pomóc w rozwoju i przyłączyć się do administracji forum? Ten dział jest dla ciebie!

Podfora

 1. Moderator [ ON ]

  Moderator - osoba oceniająca komentarze oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora.

  32
 2. Redaktor [ ON ]

  Redaktor - osoba dokonująca redakcji tekstu (książki, artykułów w czasopismach, encyklopediach i na stronach WWW, jak również w programach radiowych i telewizyjnych). Najważniejszą pozycję wśród redaktorów zajmuje redaktor naczelny, podejmujący strategiczne decyzje o sprawach danego pisma.

  10
 3. Grafik [ ON ]

  Grafik - osoba, która zajmuje się tworzeniem grafik i animacji, a także projektowaniem ulotek, okładek książek i czasopism. Wykonywanie tego zawodu wymaga talentu, ale liczy się również warsztat. Współcześnie grafiki tworzy się głównie przy użyciu specjalistycznych programów komputerowych, takich jak: GIMP, Adobe Photoshop czy Corel Draw.

  5
 4. UBTeam [ ON ]

  UBTeam - osoba zajmująca się sprawami graczy. Powinien posiadać umiejętności oceniania demek, również jeśli to konieczne to ich rozpisywania. Również ma obowiązek sprawdzać Screen'y, odbanowywać graczy oraz karać osoby używające programów trzecich do ułatwienia rozgrywki.

  26
 5. HypeManiak [ ON ]

  HypeManiak - osoba, która poświęciła dłuższy czas na przesiedzeniu na naszych serwerach oraz na naszym forum. Wyróżnia siebie wytrwałością i chęcią do dalszej pracy.

  8

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×