Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×

HYPE-SERV.EU

Fora

 1. Regulaminy

  Przeczytaj oraz zapoznaj się z regulaminem naszej strony dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych ostrzeżeń bądź banów w przyszłości.

  4
 2. Ogłoszenia & Informacje

  Wszystkie nowości dotyczące naszej strony oraz przydatne informacje.

  27
 3. Rekrutacja

  W tym dziale możesz napisać podanie na jedno ze stanowisk na naszym forum. Chcesz nam pomóc w rozwoju i przyłączyć się do administracji forum? Ten dział jest dla ciebie!

  81
 4. Strefa Administracji

  Dowiedz się więcej o naszej Administracji i poznaj nas lepiej! W tym dziale dowiaduj się o awansach, degradacjach, czasem rezygnacjach..

  148
 5. Strefa Użytkownika

  Przywitałeś się już z nami, a może odchodzisz? Chcesz zmienić nick lub odpracować ostrzeżenie na forum..? W tym dziale jest to wykonalne!

  354
 6. Sprawy Ogólne

  Znalazłeś błąd na forum lub chciałbyś nas zareklamować, a może przyszedłeś na konkurs? Ten dział jest właśnie od takich rzeczy!

  79
 7. Dotacje od Użytkowników

  W tym dziale będą pojawiać się jakiekolwiek dotacje od naszych użytkowników.

  23
 8. DOŁĄCZ DO NAS Z SERWEREM!

  Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas, zapewnimy ci najlepsze warunki jakie możemy by nasza współpraca trwała jak najdłużej jak to możliwe.

  17

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×