Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×

SUNN.

Użytkownik

Reputacja

1 Nowy

O SUNN.

 • Tytuł
  Silver III
 • Urodziny 18.01.2001

Informacje osobiste

 • Imie
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  PL
 • Ulubiony serwer
  SURF+RPG

Kontakt

Ostatnie wizyty

82 wyświetleń profilu
 1. Nowa zabawa! Osoba, która napisze pod kolejną post musi napisać: jaką postać z bajki jej przypominasz i dlaczego tą. Miłej zabawy!
 2. SUNN.

  Nicki

  Siemaaaa W tej zabawie wymyślamy nick osobie wyżej.
 3. Zabawa polega na tym, że każdy użytkownik daje literkę i kolejny użytkownik wyszukuje Państwo/Miasto/Zwierzę/Roślinę. Przykład: Literka L Państwo: Liban Miasto: Lublin Zwierzę: Lew Roślina: Lubczyk Nie musi być po alfabecie, każdy użytkownik może dać taką literkę jaką chcę! Ja zaczyne. Literka O Państwo: Oman Miasto: Opole Zwierzę: Osioł Roślina: Ognik Następna literka: G (Postarajcie sie jak najmniej używać wujka google) XD Wzór: Państwo: Miasto: Zwierzę: Roślina: Następna literka:
 4. Pajacyk - dziś kliknęło już 2821 osób Polskieserce - poszło Okruszek - Jesteś 626 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek. KociKlik - Poszedł 1 puzel Pmiska - Poszło
 5. Pomyślałem że nasza sieć może zaangażować się w akcje charytatywne. > https://www.pajacyk.pl/#index > http://polskieserce.pl/ > http://www.okruszek.org.pl/ > https://kociklik.pl/ > http://www.pmiska.pl/
 6. SUNN.

  Ulubione cytaty z piosenek

  Nie mam ulubionych chyba.... ale mam fragment z nuty. Sukces rodzi wrogów, pewnie dlatego ich nie masz.
 7. SUNN.

  #8 - Pytania i Odpowiedzi

  wituś xd Lechia czy Arka
 8. W duże jędrne jajca
 9. SUNN.

  #4 - X czy Y

  W sumie ani to ani to lecz jeśli już bym musiał wybrać no to FORTNITE. Kakao czy Kawa
 10. SUNN.

  #6 - Walka na memy

  Co roku to samo haaha.
 11. SUNN.

  Mapa użytkowników.

  Nick: SUNN. Miasto/Gmina/Wieś: Skarszewy Województwo: Pomorskie

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×