Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
Wituś

Rekrutacja na opiekuna serwera - Surf+RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukujemy opiekuna na serwer Surf+RPG. 

Do obowiązków opiekuna należy:

• Opieka nad serwerem
  • Zajmowanie się administracją serwera (rekrutacja, pilnowanie aktywności adminów oraz wyrzucanie)
  • Dbanie o aktywność serwera oraz reklamowanie go (bądź organizowanie reklamy wraz z administracją)

Przywileje opiekuna:

• Zarządzanie administracją serwera
  • Dostęp do uprawnień VIP 
  • Realny wpływ na przyszłość serwera
  • Dostęp FTP (po zdobyciu określonego stażu)
  • Dostęp do konsoli serwera

Wymagania:

• Wiek minimum 16 lat
  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia serwerów 
  • Aktywność na Hype-Serv.eu

Wzór podania (podania składamy w komentarzu):

Nick oraz Steam ID:
Doświadczenie z prowadzenia serwerów (zarządzanie, reklama oraz sprawy techniczne):
Ogólny staż na Hype-Serv.eu: 
Dlaczego ty:
Coś o sobie:
Składka(20zł miesiecznie):(TAK/NIE)
Kontakt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rekrutacja na opiekuna surf+rpg

Nick oraz Steam ID: Darya<3 Steam ID- "76561198880048196";
Wiek:20 Doświadczenie z prowadzenia serwerów (zarządzanie, reklama oraz sprawy techniczne): pól roku
Ogólny staż na Hype-Serv.eu: 300h
Dlaczego ty: już 3 razy byłam adminem i znam dużo komend, też strasznie dużo spędzam czasu na hype.serv.eu i to jedyny serwer który ja tak mocno lubię
Coś o sobie: dziewczyna która bardzo lubi grać w CS:GO i bardzo lubi hype.serv.eu teraz admin ale myślę o tym żeby stać się opiekunem tego fajnego serwera
Składka(20zł miesięcznie):(/NIE)
kontakt: steam oraz doscord
By Wituś,

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Nick oraz Steam ID: Rakos STEAM_1:0:496357663
Doświadczenie z prowadzenia serwerów (zarządzanie, reklama oraz sprawy techniczne): opiekun na starym surf + RPG admin także właściciel aren 1vs1
Ogólny staż na Hype-Serv.eu: Jeżeli chodzi na tym forum to od 19 marca A jeżeli chodzi o granie u witka to gdzieś od sierpnia 2017r chyba
Dlaczego ty: Ponieważ miałem już wcześniej opiekuna tutaj wiem że jestem odpowiedzialną osobą
Coś o sobie: Nazywam się Radek mam 16 lat idę niedługo do 1 liceum lubię gry komputerowe A najbardziej cs go
Składka(20zł miesiecznie):(TAK/NIE) NIE
Kontakt: Steam Orgin Uplay Roblox (xD) Gadu gadu ale już nie używam fb ale raczej nie dodam byle kogo 
Edytowane przez Rakos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick oraz Steam ID: 1:0:464178274
Doświadczenie z prowadzenia serwerów (zarządzanie, reklama oraz sprawy techniczne): Potrafię zarządzać ludźmi, z reklamą i pomocą w grupie administracji nie będzie problemu. Sprawy techniczne staram się zawsze rozwiązywać jak najszybciej z pomocą odpowiednich osób lub samemu.
Ogólny staż na Hype-Serv.eu: Wydaje mi się, że już długi czas, liczyłbym kilka miesięcy. Sięgając w pamięć to prawdopodobnie początek marca bądź koniec lutego.
Dlaczego ty: Jestem osobą spokojną, bezkonfliktową, zaangażowaną i oddaną. Potrafię pracować w stresie i w natłoku pracy. 
Coś o sobie: Mam na imię Mateusz, jestem w klasie maturalnej w technikum na profilu lotniskowym (kocham lotnictwo), pracuję na lotnisku Chopina w Warszawie w obsłudze pasażerów z ograniczona mobilnością jak i niepełnosprawnością. Uwielbiam też Amerykańska motoryzację, w szczególności auta z dawnych świetnych lat 60-80. W planach mam studia o profilu także lotniczym bądź wojskowym.
Składka(20zł miesiecznie):(TAK/NIE): TAK
Kontakt: STEAM, FB, DISCORD, TS3
By Wituś,

Przyjmuje , zgłoś się steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Radkovsky napisał:
Nick oraz Steam ID:|R|adk0vsky™..ツ" STEAM_1:0:34769603
Doświadczenie z prowadzenia serwerów (zarządzanie, reklama oraz sprawy techniczne):Komunikatywny dobrze współpracuję w grupie.W miarę aktywności wypatruje problemów dotyczących serwera.Z za reklamowaniem serwera nie powinienem napotkać problemów.  .
Ogólny staż na Hype-Serv.eu: Staż już ponad rok to minimum długa aktywność na serwerze SURF+RPG.
Dlaczego ty:Jestem osobą która rygorystycznie pilnuję regulaminu dogaduję się z graczami oraz resztą administracji/
Coś o sobie:Po szkolę nic specjalnego 3 letnie liceum na humanie. Hobbystycznie jeżdżę na BMX'e. Aktualnie jestem brygadzistą 
Kontakt: W wiadomości prywatnej mogę podac nr telefonu/Steam/Discord. 

Składka:TAK

By Wituś,

Przyjmujemy zapraszamy do kontaku na steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi