Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
Phoxyz

[ ODBANOWANY ] unban

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Phoxyz aka Malloyz
  2. SteamID: STEAM_0:0:54727245
  3. Serwer, na którym otrzymałeś bana: 4maps
  4. Nick banującego: zostałem zbanowany przez konsolę, nick administratora banującego nie został pokazany
  5. Data i godzina otrzymania bana: 08-16-19 17:44
  6. Mapa, na której dostałeś bana: cache
  7. Link do demka: nie udało mi się znaleść
  8. Powód: Multi-hack
  9. Opis: było to spokojne popołudnie.  Po rozgrzewce nie mając co robić postanowiłe, że zagram sobie na serwerze społeczności. na serwerze dość mało osób (między 4-7) . nie grając dobrze aimowo ale nadrabiając gamesensem i częstymi pushami po parudziesięciu minutach dostałem perm bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

edit: osobą banującą najprawdopodobniej był gracz pod nickiem "Young Delfin"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że jesteś czysty, ale i tak musze sprawdzić demko ;v 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3nvbc3j.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.