Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
astasq1

[ ODRZUCONE ] Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:  ★✔ ๖ۣۜ๖ۣۜZⱥiͥneͣ 

2. Twoje imię: Filip

3. Wiek: 17

4. Dokładne data urodzenia : 06 09 2002r.

5. Staż na serwerze: Od początku drugiej edycji.

6. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: To zależy ale w miarę tak 2/3h ponieważ reszta idzie na grę.

7.Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na stanowisko Moderatora?: Ponieważ chciałbym sprawdzić czy coś  w ogóle z działam lecz myślę  iż moje podanie zostanie wycofane dlatego nie będę tutaj mojego całego życia opowiadał  bo byłem  już tu adminem ;/ i wiem że  nie którzy ludzie są   strasznie wkurzający .  Jak już  będę posiadał  Moderatora będę  jakieś 4/5h tylko  na serwerze ponieważ prawko  itd. Stosuje się do regulaminu i go przestrzegam w  200% Myślę  że  jestem odpowiedzialny i bardzo się  zmieniłem  nie  to co za czasów mojego admnina  ;/

8.Doświadczenie: 5/10 trochę komend znam ale jeszcze się uczę ich   

9.Czy sprawowałeś kiedykolwiek funkcje Moderatora? [Nie][Tak] Obecnie to będzie mój pierwszy raz  na Moderatorze o  ile się dostanę  (chociaż wątpię). 

10.Czy posiadasz sprawny Mikrofon [Nie][Tak] tak posiadam często  się udzielam.

11.Co  byś  chciał  zmienić na forum? Na forum nic bym  nie zmienił ponieważ jest  bardzo dobrze zadbany

12.(Kontakt ) FB/ts/skype/tel.

OBIECUJE  UŻYWAĆ  MIKROFONU WYŁĄCZNIE DO PODAWANIA  INFORMACJI I NA ODPOWIEDZI  OD  LUDZI | ŻADNE DARCIE MORDY W  MIKROFON ANI  NIC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troche xdd na nie

-zly dzial

-konto pod podanie

-moderator jest sieci, a serwera mozna kupic :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie :

- konto pod podanie 

- zły dział 

- interpunkcja 

- poza tym rangę moderator trzeba kupić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, astasq1 napisał:

To nieźle konto pod podanie ..

Masz tylko 3 posty co świadczy o tym , iż nie jesteś aktywny na forum .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a po  co miałbym być aktywny na  forum jak i tak  tutaj z  3 osoby siedzą  codziennie i to by było  zawracanie dupy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, astasq1 napisał:

a po  co miałbym być aktywny na  forum jak i tak  tutaj z  3 osoby siedzą  codziennie i to by było  zawracanie dupy ;/

Pisanie pod własnym podaniem jest zabronione, jakbyś chciał wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba pomyliły Ci się działy,  to jest podanie na moderatora forum XD, a ty nie spełniasz najmniejszych wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

urrXT2k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jwfzKQ8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.