Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
astasq1

[ ZBANOWANY ] powód Bana "Wypad"

Rekomendowane odpowiedzi

• Dzień dobry
  • Ostatnio kiedy chciałem wejść  na 4mapsa ukazało sie mi okienko z banem  
  • Pisało tam iż mam  perma  wgl nie wiem  za co bo ostatnie dwa dni nie grałem tam  a  nic nie nawywijałem 
  • Wchodzę na forum i widzę żę powód bana to "wypad" Nie wiem dokładnie czy to pomyłka czy  serio coś zrobiłem???
  • Jedna  wole  wyjaśnić tą całą  sprawę  za  co i dlaczego...
  • Mam nadzieję że ktoś mi pomoże ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastosuj się do wzoru! Odwołania bez wzoru nie będą rozpatrywane, więc edytuj post korzystając z linku wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Nick:   ★✔ ๖ۣۜ๖ۣۜZⱥiͥneͣ
  2. SteamID:   STEAM_0:0:461878689
  3. Serwer, na którym otrzymałeś bana:    4maps
  4. Nick banującego:    nawet nie wiem
  5. Data i godzina otrzymania bana:    też nie wiem
  6. Mapa, na której dostałeś bana   : ostatni raz grałem na mirage lub nuke
  7. Link do demka: ---
  8. Powód:    "Wypad"
  9. Opis:   chce sobie wejść na wasz serwer i wyskakuje okienko że mam bana ? nie wiem za co i jak....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że nie powinienem się odzywać w takim temacie, ale z czego to pamiętam to dostałeś bana za obrazę administracji poprzez nie przyjęcie twojego podania na admina.

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perma dostałeś ode mnie za te odzywki i "pouczanie"" mnie na pv, więc nie zgrywaj zdziwionego. I nie dałem powodu wypad, tak dla twojej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.