Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
Malik

[ ODRZUCONE ] Podanie Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Malik

2. Twoje imię: Kryspin

3. Wiek: 13

4. Świadome uiszczenie comiesięcznej składki w wysokości 10 zł  [TAK/NIE]: NIE

5. Staż na serwerze: około połowy roku

6.Subiektywna ocena zdolności: Tak

7. Znajomość komend admina w skali 1/10: 7

7.1. Kontakt z administracją 1/10: 8

7.2 Kontakt z graczami 1/10: 8

8. Napisz coś o sobie: Mam na imię Kryspin i mieszkam w województwie warmińsko mazurskim lubie sprawdzać cheaterów i rozmawiać z innym na serwerze na przeróżne tematy. Staram się kończyć konflikty w sposób spokojny, bez wyzwisk.  😛

8.1 Dlaczego akurat ty masz zostać adminem ?: Zauważyłem, że często brakuje osób pilnujących porządku na serwerze, więc jako osoba chętnie spędzająca czas na serwerze i starannie banująca cheaterów, chciałbym zadbać o to, aby na serwerze grało się przyjemnie.

9. Ile możesz poświęcić godzin tygodniowo na serwerze (przyjemny czas - 10h): Mniej więcej 20h. Zależnie od tego jak zajęty mam tydzień i o której wstanę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

-składki 

+kontakt 

+godziny poświęcona ne gre

-gametracker

(Moim zdaniem jest wystarczająco osób juz w administracji, która spełnia swoje rolę, ale życzę powodzenia :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam, powód: nie spełniasz wymagań.

Edytowane przez dinozar
bo tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.