Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
Rakos

[ PRZYJĘTE ] Podanie na UBTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rakoś
Imię: Radosław
Dokładna data urodzenia: 30.09.2003
Staż na naszej sieci:  od 19marca
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Mogę codziennie wchodzić w szkole po szkole, zawsze i tak sobie gdy wracam do domu to przy okazji wchodzę sobie tutaj mimo tego że się nie udzielałem to ciągle wchodziłem.
Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na stanowisko UBTeam?: (DŁUŻSZA WYPOWIEDŹ) Wydaje mi się że jestem odpowiednią osobą która na to miejsce powinna przyjść, mimo tego że nigdy nie byłem w UBTeam to mimo to byłem już kilka razy Administratorem na różnych serwerach i społecznościach a także byłem Opiekunem i także miałem kiedyś własny serwer.
Doświadczenie: Jedynie Administrator, Opiekun i właściciel jak wspominałem, lecz czytałem także poradniki i starałem się to zrozumieć.
Znajomość AMXBans/Sourcebans [1-10]: source ban myślę że 9 a z AMXBans jeszcze nie korzystałem ale myślę że to zrozumiem patrząc na różnych stronach nie jest to takie trudne. 
Link do banid.pl: https://banid.pl/kto?to=0:0:496357663
Czy sprawowałeś kiedykolwiek funkcję UBTeam?: (TAK/NIE) NIE
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: (TAK/NIE) TAK
Kontakt (GG/STEAM/SKYPE/ITD.): steam/ts/fb/gg/dc/battle.net/forum/poczta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak:

+ogarnięta osoba.

+poświęcony czas.

+tylko ja w ubteam xd.

-Odyjson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ogarnięty

+zasługuję na szansę bo siedzi na forum dość często

+mniej roboty dla drugiego ubteam'era 

+zna się na rzeczy jeżeli chodzi o rozpisywanie demek itp. 

-doświadczenie jeżeli chodzi o bycie ubteam

Jestem na tak !

Edytowane przez 𝐜𝐫𝟑𝐰 クル

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak powody up 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.