Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
WootjiX

[ ZAMKNIĘTE ] Pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu mojego odejścia z administracji oraz serwera chciałbym pożegnać wszystkich graczy hype-serv.eu, z którymi miałem okazję grać.

Chciałbym również podziękować następującym osobom:

- @Yakoo za pokazanie mi serwera 4maps i tego forum

- @dinozar i @cr3w za przyjęcie mnie do administracji i bycie moimi szefami\

- @Tymek i @Klaudia :* za wszystkie bekowe akcje naaserwerze

- @SoulGrabber89 @Orange @Odyjson @Kamil @Artusoon @Blaise @fazoskyy @Krime @Kondziak i wszystkim innym adminom, których nie wymieniłem, a z którymi miałem okazję grać i być w administracji 

- @E36 za koncerty na serwerze

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koncerty były płatne i do teraz nie zapłaciłeś xD . Trzymaj się mordo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam cię ale i tak życzę ci powodzenia w życiu i obyś wrócił do nas w miarę szybko bo z tego co się orientuje to spoko z ciebie morda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Sieć serwerów Hype-Serv.eu została założona 16 marca 2019 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.