Skocz do zawartości
Zapraszamy na nasz serwer DISCORD ! Czytaj więcej.. ×
ZAGŁOSUJ NA NASZE SERWERY! Czytaj więcej.. ×
𝔼𝕕𝕖𝕂

Cel owego forum WITUŚ WEJDZ NA TO!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sprawa jest to, jaki cel w tym forum widzicie bo ja żaden. Serwery są puste, nikt nie ma chęci nawet popisać na ChatBoxie? 

no a czemu w tych czasach internet jest normalną rzeczą i prawie każdy z Niego korzysta.

Więc odpowiedź na pytanie "Czemu serwery są puste" 

Serwery są puste z powodu, że nikt się nimi nie zajmuje lubię was no ale za przeproszeniem macie wyjebane w serwer (sorry za kulture, lecz najprościej powiedzialem jak mogłem)

jeżeli tego nie zmienicie nie wejdziemy na rynek sieci CS:GO, a teraz nie jesteśmy 🙂 . Mówią o nas źle no ale co? 

Pora to zmienić.

1. @Grzebskixd haha, jest ten gościu śmieszny "HaHa!" był na forum miesiąc temu, haha wiecie jaką ma rangę no wiecie wiecie, "Właściciel" XDDD @Wituś nie wiem za co on ma rangę XD ale ma ją XD nic nie pomaga bo widzę, w acp też zmian nie było 😉 no bo nie widać chyba ze zabezpieczenia no to okej ;)) 

2. Usunać działy serwerów których nie ma jest ich 9 xd 

3. Usunąć rangi tym co nie udzielaja się na forum, bądź nie mają wpływu np: @kanzeyo . Ma rangę bo był opiekunem DISCORDEM, wiem o tym bo go znam, lecz no zasłużonego co najwyżej można mieć.

4. Zrobić reset ChatBox, reputacji, a najlepiej tematów ( zrobić reaktywację no bo @Wituś zawaliście z ekipą, lecz nic nie szkodzi)

5. Obniżyć na hypemaniaka wymagania 

20 postów

12 godzin na forum 

6. usunąć rangę Globalny moderator (bez sensu przy takiej ilości osób)

7. Wyjebać adminów, którzy ostatnio byli 4 miesiące temu.

8. Zrobić konkursy i to nie jeden a z dwa.. Mam ciekawe pomysły @Wituś na steam 😛

9. To jest ciężka propozycja lecz no @cr3w usuń swoje serwery i zrób jeden skup się na nim bo wiesz ja też umiem 1000 serwerów? mam kase na to ? ale czasu no już nie 

10.  AMEN! 

@Wituś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sprawię forum się zgadzam, forum umiera, nikt praktycznie nie siedzi i nie robi nic, przydałoby się to ożywić ale to musi być chociaż zainteresowanie ze strony 15 osób. A serwery nie działają po ostatnim patchu, który wszedł i próbujemy to naprawić wraz z helpdeskiem lecz on nie jest skory do tego i ma nas w dupsku za przeproszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam co do HypeManiaka że to ma być osoba która jakiś czas tu jest angażuje się jakoś itp. więc według mnie obniżenie wymagań do niego nie jest dobrym pomysłem.

Wcześniej już byłeś za resetem chatboxu i dalej nie jestem przekonany co do  tego pomysłu. Ale uważam że np. osoby zbanowane powinny być usunięte z wszelakich miejsc typu rankingi itp. jednak nie chodzi mi o usuwanie z postów tematów. Ale co do reszty to się zgadzam. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi